Zmiany, zmiany :)

Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę przestawiamy wskazówki zegarów ;) Jako, że będzie można dłużej pospać, chcemy dobrze wykorzystać tę dodatkową godzinę i wdrożyć nową wersję sailsa. Z tego powodu, między godziną 22:00 a 6:00 rano z soboty 29.10 na niedzielę 30.10, sails zostanie wyłączony. Zmieniamy silnik z WordPressa na nowszy. Przy okazji wdrażamy kilka nowości dla naszych blogerów i czytelników:

  1. Największą nowością będzie dostępny w blogach PLUS mechanizm newslettera. To znaczy, każdy będzie mógł zapisać swojego maila na swoim ulubionym blogu i dzięki temu będzie mógł otrzymywać nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu informacje o nowościach na danej witrynie. Dla blogerów będzie to duża oszczędność czasu: pisząc informację na blogu, bardzo łatwo będzie można wysłać indywidualne wiadomości do zdefiniowanych osób (dziennikarzy, sponsorów, znajomych itp).
  2. Ponadto wszystkie wpisy na blogach, w których pojawi się film z YouTube (prawidłowo osadzony), będą lepiej promowane na stronie głównej sails.pl – poprzez miniaturkę filmu (tak jak dotychczas promowane były wpisy ze zdjęciami).
  3. Wszyscy blogerzy, którzy korzystają z blogów NA START otrzymają możliwość łatwego przejścia na bloga PLUS w 100% on-line (z poziomu kokpitu panelu administracyjnego). Opłata pozostaje niezmienna: 6,3 zł / miesiąc. Czyli mniej więcej tyle ile filiżanka napoju w kawiarni :) Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się dotychczas zakupić blogi PLUS. Jak widzicie, te pieniądze pracują i wracają do Was w postaci jeszcze lepszego sailsa :)

Dodatkowo wszystkie szablony przejdą w najbliższych kilkunastu dniach gruntowną przebudowę, która sprawi, że niektóre ich funkcje, które dotychczas nie zawsze były w pełni wykorzystywane, staną się w 100% dostępne (np. możliwość „lubienia” wpisów na Facebooku).

Jeszcze w listopadzie szykujemy dla Was zupełną nowość, ale o tym w swoim czasie :)

 

Skomentuj

Komentarze

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*